Negroni med Hermit Dutch Coastal Gin er en nydelig smaksrik cocktail. Her har vi brukt to av Luxardo sine produkter som er ganske kraftige i smak.
Luxardo Antico og Luxardo Bitter Rosso smaker veldig godt og ganske kraftig. I denne Negronien valgte vi derfor å bruke 1 cl mer gin. Forsøk deg frem og se hva du foretrekker selv.
Dette trenger du kanskje
*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.
Negroni med Hermit Dutch Coastal Gin
Beskrivelse
Ingredienser
Dette trenger du
Pynt med
- Amaro Ramazzotti
- Appelsinskall
- Gin og Tonic med Koster Ekologisk Gin Flärd
- Koster Ekologisk Gin Flärd
- The Yacht Club Riviera Dry Gin
Slik går du frem
Les mer om Negroni
Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.
Støtt oss med det som tilsvarer prisen på en flaske tonic.
Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

