Gin og Tonic med Mermaid Zest Gin

Gin og Tonic med Mermaid Zest Gin

Denne utgaven av en Gin og Tonic med Mermaid Zest Gin er produsenten sin best serve. Det er en grunn til akkurat det.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene, er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.

Optic gin & tonic-glass 64 cl 4-pk fra Nachtmann
454,00

Med dette flotte og elegante glasset fra Nachtmann kan du servere gin & tonic til vennene dine med stil. Glassene er laget i klar krystall og har en kapasitet på 64 cl. Du får hele 4 glass og kan derfor, allerede fra starten av, invitere en gruppe venner på hjemmelagde GT.

Kjøp nå *
*Hvis du handler noe ved bruk av denne linken er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

Gin og Tonic med Mermaid Zest Gin

Nøkkelord: GT

Beskrivelse

Ingredienser

Pynt med

Slik går du frem

  • Vask og tørk frukten du skal bruke som garnityr
  • Fyll glasset med is
  • MÃ¥l opp gin og tonic. Hell dette i glasset
  • Skrell av en bit sitronskall og legg den i glasset sammen med en kvast rosmarin
  • Rydd opp etter deg. I løpet av den tiden det tar har din Gin og Tonic blitt kald
  • Prøvesmak og juster eventuelt mengden tonic og garnityr
Skriv ut
Tilberedning: 5 minutter
Total tid: 5 minutter

Likte du denne oppskriften på Gin og Tonic med Mermaid Zest Gin? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.

Derfor skal du bruke skallet fra sitrusfrukter i drinken

Glem den velkjente sitronskiven. Legg bort kniven og finn frem potetskrelleren. Du kan lese mer om dette i artikkelen under.

hvorfor sitrusskall i drinker

Hvordan og hvorfor bruke sitrusskall i drinker

Hvorfor bruker vi som oftest sitrusskall i våre drinker? Det er flere årsaker til dette. Først og fremst fordi det gir mer smak og mindre syrlighet enn om du bruker ... Les mer

Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.

Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.