Gin og Tonic med Juniperus Distillatus Unicornis Pink Gin er en frisk og god GT. Tydelig gin, nydelig rabarbra og ikke for søt. En fryd for både gane og øye.
Vi har brukt Fentimans Pink Rhubarb Tonic Water til denne ginen. Det passer så strålende bra at vi glemte å lete mer! Noen einebær er godt i, og i s kan du nok godt også forsøke litt frisk rabarbra i tillegg.
Dette trenger du kanskje
*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.
Gin og Tonic med Juniperus Distillatus Unicornis Pink Gin
Beskrivelse
Ingredienser
Dette trenger du
Pynt med
Slik går du frem
Likte du denne oppskriften på Gin og Tonic med Juniperus Distillatus Unicornis Pink Gin? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.
Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.
Støtt oss med det som tilsvarer prisen på en flaske tonic.
Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.
