Greenall's Wild Berry Pink Gin

Hva passer til Greenall’s Wild Berry Pink Gin

Greenall’s Wild Berry Pink Gin er en overraskende frisk rosagin fra Englands eldste ginprodusent. Her finner du bringebær, skogsbær og einebær. I motsetning til mange andre pink gin så er denne ikke tilsatt sukker eller andre søtningsstoffer. Den lille sødmen du kjenner kommer fra bringebærene.

Dersom du ønsker deg en søt Gin & Tonic vil vi med denne anbefale å bruke Fever-Tree Raspberry & Rhubarb Tonic.

Duft- og smaksnotater

Duften er av friske bær og indikerer ingen sødme. I tillegg kjenner man pepret einer. I munnen kjenner du friske bær, skogsbær og einer. Ettersmaken er mengder av pepper.

Greenall’s Wild Berry Pink Gin

Nøkkelord: Gin
Type: Pink gin
Land: England
Produsent: G&J Distillers
Alkoholstyrke: 37,5%
Farge: Lys rosa
Kalorier pr 4cl: 88kcal
Skriv ut
Forberedelser: 0 minutes
Tilberedning: 0 minutes
Greenall's Wild Berry Pink Gin er en overraskende frisk rosagin fra Englands eldste ginprodusent. Stikkord er bringebær, skogsbær og einebær.

Mer informasjon

Vinmonopolet
Produsent

Oppskrifter med Greenall’s Wild Berry Pink Gin

Gin fra samme produsent

Følg oss gjerne på Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, X og Youtube.

Med mindre noe annet er oppgitt er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.