Mill Pink Gin og Pink Grapefruit Soda

Mill Pink Gin og Pink Grapefruit Soda

Mill Pink Gin og Three Cents Pink Grapefruit Soda er en balansert og frisk drink som er et godt alternativ til en Gin og Tonic.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene, er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.

Gin & Tonic glass 76cl 4-pack fra Riedel
585,00

Dette er Gin og Tonic glass med den runde, store formen vi kjenner fra copa-glassene, men de er uten stett. Disse glassene er et godt alternativ for deg som foretrekker din G&T i et glass uten stett, men hvor du fortsatt får plass til masse is og garnityr.

Kjøp nå *
*Hvis du handler noe ved bruk av denne linken er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

Mill Pink Gin og Pink Grapefruit Soda

Nøkkelord: Gin & annet

Beskrivelse

Pynt med

  • Dehydrert Grapefrukt

Slik går du frem

  • Fyll glasset med isbiter
  • Legg i en hel eller halv skive dehydrert rosa grapefrukt
  • Mål opp gin og mixer. Hell dette i glasset
  • Rydd opp etter deg. I løpet av den tiden det tar har drikken din blitt kald
  • Prøvesmak og juster eventuelt mengden mixer og garnityr
Skriv ut
Forberedelser: 10 minutter
Tilberedning: 0 minutter
Three Cents Pink Grapefruit Soda

Likte du denne oppskriften på Mill Pink Gin og Pink Grapefruit Soda? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.

Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.
Støtt oss med det som tilsvarer prisen på en flaske tonic.

Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.