Denne utgaven av en Negroni med Lærdal River Fish and Gin er litt utenom det vanlige. Garnityret er nemlig søte og nydelige Luxardo Maraschino kirsebær.
Dette trenger du kanskje
*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.
Tidløse glass fra Nachtmanns serie Highland. Glassene passer like fint til vann som til whisky eller Negroni. Glassene har forskjellige mønster, som en ekstra flott detalj. Diameter: 8,2 cm.
Høyde: 10,2 cm. Tåler oppvaskmaskin.
Negroni med Lærdal River Fish and Gin
Beskrivelse
Ingredienser
Dette trenger du
Pynt med
Slik går du frem
- Ha noen isbiter i et rocks-glass
- Tilsett gin, vermut, og bitter og en halv teskje med saften fra Luxardo Maraschino kirsebær
- Rør forsiktig i glasset så det blander seg godt.
- Pynt med Luxardo Maraschino kirsebær
Likte du denne oppskriften på Negroni med Lærdal River Fish and Gin? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.
Følg oss gjerne på Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, X og Youtube.
Med mindre noe annet er oppgitt er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.