Lime-GT med Berentsens Rypegin

Lime-GT med Berentsens Rypegin

Lime-GT med Berentsens Rypegin er en smakfull Gin og Tonic hvor den dehydrerte limen er med på å gi litt mer dybde i smaken.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene, er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.

Isskje 10 cm fra Jonas of Sweden
258,00

Praktisk og allsidig skje fra Jonas of Sweden, som kan brukes for en rekke formål. Den er f.eks. egnet for dyrefôr eller andre ting, der en stor mengde skal samles. I tillegg tåler smart skje oppvaskmaskin for enkel rengjøring. Skjeen fås i to forskjellige størrelser: 19 cm og 23 cm.

Den store skjeen er laget av 18/10 rustfritt stål og er robust, holdbar og av høy kvalitet. I tillegg er materialet matsikkert og absorberer ikke eller gir ikke smak. Rustfritt stål er også motstandsdyktig mot bakterier. Skjeen er perfekt for deg som setter pris på kvalitet, funksjon og svensk design.

Kjøp nå*
*Hvis du handler noe ved bruk av denne linken er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

Lime-GT med Berentsens Rypegin

Nøkkelord: GT

Slik går du frem

  • Fyll opp glasset med is
  • Mål opp gin og tonic. Hell dette i glasset
  • Legg i en skive dehydrert lime
  • Rydd opp etter deg. I løpet av den tiden det tar har din Gin og Tonic blitt kald
  • Prøvesmak og juster eventuelt mengden tonic og garnityr
Skriv ut
Tilberedning: 5 minutter
Total tid: 5 minutter
Lime-GT med Berentsens Rypegin er en smakfull Gin og Tonic hvor den dehydrerte limen er med på å gi litt mer dybde i smaken.

Likte du denne oppskriften på Lime-GT med Berentsens Rypegin? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.

Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.

Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.