GT med Berentsens Juletre Gin

GT med Berentsens Juletre Gin

Denne utgaven av en GT med Berentsens Juletre Gin er en mild og rundt Gin og Tonic med klementinbรฅter som garnityr. ร˜nsker du mer smak kan du stikke en kanelstang i glasset.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene er du med pรฅ รฅ dekke kostnadene ved รฅ drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

GT med Berentsens Juletre Gin

Nรธkkelord: GT

Beskrivelse

Ingredienser

Pynt med

  • Klementinbรฅter

Slik gรฅr du frem

  • Skrelle en klementin og ta av 3-4 bรฅter
  • Mรฅl opp gin og tonic. Hell dette i glasset
  • Fyll opp med isbiter til isbitene stikker opp over vรฆsken
  • Klem klementinbรฅtene litt forsiktig, slik at saften kommer ut fรธr du legger de i glasset
  • Rydd opp etter deg. I lรธpet av den tiden det tar har din Gin og Tonic blitt kald
  • Prรธvesmak og juster eventuelt mengden tonic
Skriv ut
Tilberedning: 5 minutter
Total tid: 10 minutter
Denne utgaven av en GT med Berentsens Juletre Gin er en mild og rundt Gin og Tonic med klementinbรฅter som garnityr. ร˜nsker du mer smak kan du stikke en kanelstang i glasset.

Fรธlg oss pรฅ Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.

Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert pรฅ denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden mรฅ avtales pรฅ forhรฅnd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt pรฅ denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Fรฅ en ukentlig oppsummeringย fra Alt om Ginย hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger pรฅ en G&T at vi aldri kommer til รฅ dele e-post adressen din med andre.
Se vรฅre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for รฅ redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.