Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge

Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge

Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge er en G&T full av sesongen smaker. Her får du også mulighet til å bruke hagens vekster i en deilig Gin og Tonic.

Askims produkter finner du i store Meny butikker, og andre større dagligvarer handler. Det er gøy å bruke slike naturlige og gode produkter, kanskje særlig i kombinasjon med bringebær og rips fra haven.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene, er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.

Anbefalt
Klassisk flaskeåpner som også lar deg forsegle flasken
110.00

En klassisk flaskeåpner som fungerer utmerket til å forsegle flasken etter åpning.

Laget av polert stål og gummi.

Mål: 8,5x3,5 cm 

Kjøp nå*
*Hvis du handler noe ved bruk av denne linken er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge

Nøkkelord: GT

Beskrivelse

Ingredienser

Dette trenger du

Pynt med

  • 1 klase Rips
  • 2-3 Bringebær

Slik går du frem

  • Fyll glasset med is
  • Mål opp gin, saft og tonic. Hell dette i glasset
  • Legg i rips. Juster etter smak.
  • Rydd opp etter deg. I løpet av den tiden det tar har din Gin og Tonic blitt kald
  • Prøvesmak og juster eventuelt mengden tonic og garnityr
Skriv ut
Tilberedning: 5 minutes
Total tid: 5 minutes
Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge er en G&T full av sesongen smaker. Her kan du bruke hagens vekster i en deilig Gin og Tonic.

Likte du denne oppskriften på Rips og bringebær GT med Citadelle Gin Rouge? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.

Følg oss gjerne på Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, X og Youtube.

Med mindre noe annet er oppgitt er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.