Det er ikke vanskelig å lage en Negroni med Seiser Alm Gin, bare du har de rette ingrediensene. Denne ginen er fantastisk god, men den er også lett å overdøve. I en Negroni er derfor løsningen å bruke Tosti Riserva Taurinorum Di Torino Superiore Vermouth og Luxardo Bitter Rosso. Blandingsforholdet avviker litt fra den klassiske Negroni oppskriften, men det er jo lov.
Dette trenger du kanskje
*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.
Likte du denne oppskriften på Negroni med Seiser Alm Gin? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.
Følg oss gjerne på Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, X og Youtube.
Med mindre noe annet er oppgitt er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.