Gul Negroni med Gintleman Gin Melon

Gul Negroni med Gintleman Gin Melon

Gul Negroni med Gintleman Gin Melon er en sommerfrisk Negroni med en fantastisk farge. Jeg har selv introdusert denne for mennesker som trodde at de ikke likte Negroni. I dag vet de at de gjør det.

Dette trenger du kanskje

*Hvis du handler noe ved bruk av disse linkene, er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden. Dette kan du gjøre uten at det koster noe ekstra.

Daloplast Skjærefjel 2 stk
114,00

Praktisk sett med to skjærefjeler av BPA-fri plast. Den store skjærefjelen mÃ¥ler 35 x 25 cm. Den lille skjærefjelen mÃ¥ler 25 x 15 cm. TÃ¥ler oppvaskmaskmaskin.

Se mer*
*Hvis du handler noe ved bruk av denne linken er du med på å dekke kostnadene ved å drive denne nettsiden, uten at det koster deg noe ekstra.

Gul Negroni med Gintleman Gin Melon

Nøkkelord: Gul Negroni, Negroni, Tropisk

Beskrivelse

Ingredienser

Pynt med

  • Vannmelon

Slik går du frem

  • Vask frukten du skal bruke som garnityr
  • Skjær en pen bit av vannmelon Ã¥ bruke til pynt
  • Ha noen isbiter i et rocks-glass
  • Tilsett gin, vermut, og bitter
  • Rør i ca 20 sekunder
  • Pynt med vannmelon
Skriv ut
Tilberedning: 5 minutter
Total tid: 5 minutter
Gul Negroni med Gintleman Gin Melon er en sommerfrisk Negroni med en fantastisk farge. Denne kan være en fin introduksjon til Negroni-cocktails.

Likte du denne oppskriften på Gul Negroni med Gintleman Gin Melon? Du finner flere oppskrifter med de samme ingrediensene ved å klikke på de blå linkene i oppskriften.

Følg oss på Bluesky, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Threads, X og YouTube.

Med mindre noe annet er oppgitt, er all tekst og alle bilder publisert på denne nettsiden utarbeidet av personene bak Alt om Gin. Alt bruk av innhold fra denne nettsiden må avtales på forhånd. Vi tillater gjerne sitering av innhold, forutsatt at altomgin.no er oppgitt som kilde og at det linkes til altomgin.no. Ta kontakt via epostadressen angitt på denne siden.

Likte du denne artikkelen?

Få en ukentlig oppsummering fra Alt om Gin hver fredag. Se et eksempel her.

Vi sverger på en G&T at vi aldri kommer til å dele e-post adressen din med andre.
Se våre personvernbetingelser.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.